İthal Kuruyemiş

İthal Kuruyemiş

İthal Kuruyemiş

İthal Kuruyemiş Fiyatları Satışları

İthal Kuruyemiş, İthal Kuruyemiş Çeşitleri, İthal Kuruyemiş Fiyatı Satışı, İthal Kuruyemiş Fiyatları Satışları Ne Kadar, Kuruyemiş, Kuruyemiş ithalatıSizlere bugün ki konumuzda ithal kuruyemiş ürünlerinden bahsedeceğiz. Firmamızın satışını yaptığı gerek Yurt içi kuruyemiş ürünlerini gerekse yurt dışından ithal olarak alıp Türkiye piyasasına sattığımız ithal kuruyemiş ürünleri ile ilgili bilgileri vermeye çalışacağız.
Yurtdışından ithalatını yaptığımız kuruyemiş ürünlerini direkt olarak kendimiz bizzat yani herhangi bir aracı kurum olmadan kendimiz birinci elden ürünleri alarak Türkiye piyasasında müşterilerimize satışını gerçekleştiriyoruz. Böylece bizden ithal kuruyemiş alan veya almak isteyen müşterilerimize hem birinci kalite düzeyinde ve hem de en uygun fiyata kuruyemiş ürünlerini bizden alacağınızı, garanti ediyoruz.
Özellikle İran Azerbaycan Afganistan ve Afrika ülkeleri gibi Yurt dışından Kuruyemiş ithalatını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her bölgesine gerek müşterilerimizin bütçesine göre perakende olarak ve gerekse de toptan olarak Kuruyemiş satışlarını yapıyoruz.

Bayimiz olmak isteyen müşterilerimize özel fiyatlarımız vardır. Türkiye’nin her iline bölgesine illerin şehirlerine ve hatta köylerine kadar alacağınız miktara göre Kargo ücretini de firmamız tarafından biz üstlenebiliriz.
Tamamıyla müşterilerin istekleri doğrultusunda satışını yapan bir firma olarak, müşteri memnuniyeti göz önüne alıp onları en iyi şekilde ağırlayan bir misyon ve vizyona sahip olduğumuzu özellikle de belirtmek isteriz. Müşterilerimiz ile bir defaya mahsus değil her zaman bir ticari ilişki içerisinde olmaya özen gösteriyoruz.

Şirketimizin dijital pazarlama ve satış birimi sorumlusu olan Ahmet Demirci bey ile görüşerek kendilerinden gerekli her türlü kuruyemiş ürünleri ile ilgili olarak hem kalite düzeyi ve hem de fiyatlarla ilgili bilgileri alabilirsiniz. Web sitemizin iletişim kısmından veya iletişim sayfasında verilen numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

 

iletişim maili: ithalatc@gmail.com

Telefon: +90 505 025 1428

Sitemizin iletişim sayfası: http://kuruyemis.ithalat.gen.tr/iletisim

Yazar hakkında

admin administrator

4 yorum

adminYayın tarihi1:06 am - Haz 22, 2018

Konuya ilgili sorularınızı yorum bölümünden de bizlere iletebilirsiniz.

YusufYayın tarihi12:24 pm - Kas 26, 2018

Merhaba
ithalat yaptiginiz urulerde kaju fistigi varmi bilmiyorum ben makul fiyatlarda direk ureticiden kaju fistigi temin ediyorum
Ben fransada yasiuorum ve fransa ve bagzi avrupa ulkelerine bu urunu pazarliyorum size uycun olursa kaju fistigi temin edebilirim
Yusufguran68@gmail.com
Yusuf Guran
Tel 0033620486565

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.