Toptan ithal Kaju Fiyatları

Toptan ithal Kaju Fiyatları

Toptan İthal Kaju Fiyatları Satışları

Kaju,Toptan Kuru Kaju Fiyatları Satışları, Toptan Kuru Kaju Fiyatı Satışı, En Uygun Toptan Kuru Kaju, En uygun Kaju Fiyatları, Kaju Fiyatı Ne kadarIthal Kaju – Toptan Kaju Satışları

Toptan ithal Kaju Satışlarımız başlamıştır.

Türkiye’ de satılan Kaju ürünleri ithal olduğu için direk ana vatanından getirip sizlere ürünlerimizin satışını yapıyoruz. Sağlık acısından da çok yararlı olan kaju ürünlerinin satışını iki farklı şekilde yapıyoruz. Toptan kuru kaju ve perakende kuru kaju. Ithal Kaju Satışlarında Türkiye nin en iyi firmasıyız.

Fiyatlarımızın müşteri memnuniyeti ile ilgili bilgi verecek; sizleri temin ederiz ki piyasa fiyatının hem en uygun ve hemde gramaji konusunda en kaliteli ürünlerimizi satıyoruz.

Sadece toptan veya perakende kaju satışını yapmadığımızı özellikle belirterek aklınıza gelebilecek her türlü kuruyemiş, kuru gıda ve kuru meyve satışlarımız da mevcuttur.

Toptan olarak satışını yaptığımız bazı ürünleri sıralayacak olursak;  Kuru kayısı, Kuru incir, Hurma, Fındık, Fıstık, kuru üzüm, kaju, badem vs… Gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünlerin satışını yapıyoruz.

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz..

Bayilik veriyoruz. Toptan alımlarınız da maliyetler (fiyatlar) sizler için daha uygun gelecektir.

Online Satış Operasyon Birimi | Hilmi Karasakal – kuruyemis.ithalat.gen.tr

Yazar hakkında

admin administrator

3 yorum

adminYayın tarihi7:33 pm - Kas 7, 2017

Kaju satışlarımız başlamıştır. Konuya dair sormak istediklerinizi (Fiyatlar, Şartnameler, Toptan veya perakende gibi vs.) yorum veya iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.

unalYayın tarihi1:11 am - Nis 6, 2018

IYI CALISMALAR FRANSADA ITHALAT VE IHRACAT YAPAN BIR FIRMAYIZ AFRIKADAN TURKIYEYE KAJU SATIMIYLA ILGILENIYORUZ ELIMIZDE 50 TON KADAR ISLENMMEMIS KAJU BULUNMAKTA FAKAT FIYATLARLA ILGILI HER HANGI BIR BILGIMIZ YOK BIZE BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIZ SAYGILARIMLA UNAL SAHIN ”

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.